Slevové kódy, Promotional code, Voucher code

23. listopadu 2010

Jedná se o skvělý způsob, jak při objednávce nějakou tu korunu ušetřit - přesto spousta lidí míjí kolonky pro jejich zadávaní, jakoby snad ani neexistovaly.
Přitom získat takový kupon je velice jednoduché a většinou stojí jen několik kliknutí myší.

České obchody se tento způsob přitáhnutí zákazníků k nákupu většinou ještě nenaučily, ale pár výjimek se najde - ze zkušenosti vím například o:

http://parfemy.cz (cetelem - sleva 10%)
http://xparfemy.cz (facebook - sleva 7%, arome2012 - platí do září 2013)
http://cockyshop.cz (slevový kupón 11afb2cb - sleva 20 Kč)
http://www.vasecocky.cz/ (slevový kupón 9o20f - sleva 100 Kč)

Ale určitě je jich více, o další tipy se můžete podělit v komentářích, ráda je přidám.

Další výklad se nicméně bude týkat spíše zahraničních shopů.Příklad momentální slevy u Asosu - po zadání asos20 obdržíte slevu 20%

Jak získat slevu

Možnost č. 1
Ve vybraném eshopu provedete plnou registraci a povolíte zasílání newsletterů - na email vám pak pravidelně budou chodit nabídky, v nichž se často objeví i slevové kupony - ty mohou být buď obecné, pro všechny (takže je lze neomezeně sdílet a používat po dobu jejich platnosti), nebo osobní, které lze použít pouze jednou (pokud se jedná o takovýto kupon, bude to u něj uvedeno) - podělit se pak o něj sice můžete, ale nabídka na slevu je vyčerpána jeho jedinou aplikací a nikdo další již při jeho použití slevu nezíská.

Některé eshopy nabízí rovněž možnost zaregistrovat se pouze k odběru newsletterů uvedením vašeho emailu. Za tuto registraci někdy jako odměnu obdržíte jednorázovou slevu - např. pacsun.comMožnost č. 2
Pokud to eshop umožňuje, přidejte si ho do vašeho facebooku nebo twitteru - slevové kupony pak najdete v pravidelných postech. Případně je obdržíte za přidání samotné.

Možnost č. 3
Do googlu zadejte název eshopu + klíčová slova pro nalezení kódu (takže například "code", "voucher", "promotional code"). Vyjede množství stránek, které se zabývají zveřejnováním slevových kódů a které se vyplatí postupně proklikat (samozřejmě narazíte i na značný počet těch, které nemají aktualizované informace - takže buď nenajdete nic, nebo kódy nebudou fungovat; tím se ale nenechte odradit)

Možnost č. 4
Slevové stránky, které vám budou připadat kvalitní, si přidejte do záložek a na lov kódů pak už choďte najisto.

Ja mám ráda například tyto:

http://www.vouchercodes.com/http://www.ukdiscountvouchers.co.uk/ (doporučuji pro ASOS! :) velmi aktualizované! :)http://www.retailmenot.com/

Pro maximální úspěch je samozřejmě optimální všechny uvedené možnosti co nejvíce zkombinovat :)

1 comment

Anonymní
23. dubna 2012 v 13:26

děkuji za slevový kod na cockyshop.cz : )

na oplatku kod ode mě - a9b2e305

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...