Missguided.co.uk

21. června 2012

Na eshop http://missguided.co.uk jsem nedávno náhodou narazila a upřímně řečeno nechápu, že jsem o něm zatím ještě nikde jinde nečetla ;) ... zvlášť když si to porovnám s pravidelně omílanejma číňárnama typu Romwe, že jo.
Pokud bych to zhodnotila tak nějak celkově, jejich nabídka oblečení je hodně zaměřená na to, co je momentálně trendy - takže kytkatý kalhoty a šortky, průhledný sukně, peplum, kříže atd. atd. Což je taky důvod, proč mě zas až tak nebere. Ale proč tam pravidelně lozím, to jsou boty. Ty maj hodně dobrý. Hodně dobrý tady znamená konkrétně hodně ocvokovaný :D

Vyhlídnutý mám nejspíš tyhle, ale pořád váhám, protože vysoký modely poslední dobou moc nenosím ... takže váhání je spíš čekání na slevu .. tak za půlku bych neváhala :D


A taky mi výběr znesnadňuje fakt, že se mi tam líbí i dost jinejch.


I tyhle za Ł20 jsou slušný lákadlo ...
A ve zmíněným oblečení by se nakonec taky něco našlo :DCo vy, znáte nebo zkoušeli jste tenhle eshop? Kvalita by mě celkem zajímala.

Jinak ještě radši dodávám, že se nejedná o žádnou formu placený propagace - jen se mi ta nabídka úplně upřímně zamlouvá (a o placenou propagaci by koneckonců ani jít nemohlo, protože jak jsem už někde zmiňovala, kvůli pár korunám z nějakýho affiliate se fakt nehodlám registrovat jako plátce DPH a čtyřikrát ročně ho odvádět, to po mně prostě nikdo nemůže chtít ;))))

7 comments

Anonymní
21. června 2012 v 11:57

aaaa, cvoky, cvočky, hodně, ježišikriste !
První a černě šněrovací potřebuju nezbytně nutně. Jdu se potýrat, co mají ještě.

21. června 2012 v 12:13

Nádherné veci :))) o tom eshope som ešte nepočula..

21. června 2012 v 13:59

No páni tak ten e-shop vypadá hodně dobře! Jdu ho hned pořádně prozkoumat :)))
http://angellovely-things.blogspot.com

21. června 2012 v 15:39

Dík za tip, ty botky vypadaj fakt hodně dobře

21. června 2012 v 18:02

Mě baví se na to koukat, ale chodit bych v tom nemohla. Taky mám konzervativnější vkus, čerstě mám doma z yooxu čtyři páry Fratelli Rossetti a teď si musím vybrat, které si nechám a které budu vracet.

Jinak legíny se mi nejvíc líbí black milk, mají dokonce i muchu, nebýt hnusné celnice, jedny bych si koupila
http://www.blackmilkclothing.com/collections/leggings

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...