Soutěž o makaronky od Ladurée

8. listopadu 2013

Proč si tentokrát nezasoutěžit o něco trochu netradičního ;)

Vzhledem k tomu, že se pomalu vydávám směr město s nejznámějším stožárem světa, napadlo mě, že soutěž o něco z cesty by nebyla špatná. Sice se nabízí kosmetika, ale tak, o tu hrajeme pořád, prostě málo origo ... Takže nakonec jsem se rozhodla, že výherce si tentokrát pochutná na krabce echt pařížských makaronek od Ladurée. Doufám, že se vám tenhle nápad líbí ;)

(fota jsou ilustrační, jaká bude krabka a obsah, si ještě nejsem jistá, uvidím, co bude v aktuální nabídce - ale pomerančový květ vás nemine :D)Pravidla pro účast jsou tradiční:

1) sledovat blog přes GFC nebo Facebook

2) v komentáři nechat email

3) napsat mi třeba ... co máte nejraději na Vánocích (příp. že je třeba nesnášíte, preferencím se meze nekladou ;)

4) pokud soutěž budete někde sdílet (blog, FB, twitter ...), můžete nechat i druhý komentář, kde uvedete už jen odkaz na sdíleníSoutěž potrvá do pondělí, 11.11. - výherce vylosuji buď tento den, nebo 12.11., a budu každopádně potřebovat, aby se mi promptně ozval s adresou, abych mu výhru mohla nejpozději 12.11. odeslat (pokud se neozve, vylosuji dalšího, jelikož je to přece jenom k jídlu a ráda bych, aby byly doručeny co nejdříve od data nákupu, který proběhne 11.11.)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...